Álnevet kértek a postán egy borítékot vásárló ügyféltől
Megdöbbent az egyik kaposvári postán borítékokat vásárló ügyfél, amikor azt kérte tőle az ablaknál ülő nő, hogy adja meg a nevét a tranzakcióhoz - jelentette a sonline.hu Somogy megyei híroldal. A vevő ezt visszautasította, mire a postás dolgozó azt mondta, egy álnév is megfelel. Kiderült, jópár postán nincs online pénztárgép, ezért csak névvel, címmel kiállított számlára tudnak eladni bizonyos termékeket.