38,8 millió forintot költött a karakterére a Diablo-rajongó, még sincs kivel játszania
Váratlan problémába ütközött a Diablo Immortal egyik, kicsit sem pénzszűkében lévő felhasználója.
Váratlan problémába ütközött a Diablo Immortal egyik, kicsit sem pénzszűkében lévő felhasználója.
A texasi hőhullám idején csökkentett üzemmódban működtek az egyik legnagyobb bitcoin-telep gépei. A döntés nagyon is kifizetődő volt.
Az eddig műsorra tűzött Star Wars-sorozatoknál az úgynevezett StageCraft technológiát is felhasználták a készítők. Az újabb, Andor címmel érkező munkánál azonban már nem – de jó okkal.
A csillagászok korábban nagyon felhúzták magukat, amiért a szerkezetek belerondítottak a megfigyelésekbe. (Mint ahogy az a nyitóképünkön is látható.)
Az alábbi, egyelőre még béta állapotban lévő online pdf szerkesztő igazán sokoldalú, és a használata bárkinek ingyenes, bizonyos megkötésekkel.
Sokak számára talán nem is ismert, hogy a Netflix-fiókhoz is társítható PIN-kód, így növelhető az előfizető(k) adatainak védelme.
Az automaták egyes eszközei 7-8 éves technológián alapultak, de az üzemeltető nemrég leváltotta ezeket – az összes berendezésnél.
Az alábbi ingyenes webszolgáltatás szinte pillanatok alatt kideríti, hogy egy weboldal milyen cookie-kat (sütiket) használ, és milyen célból teszi ezt.
Az akcióhoz használt eszköz a titokzatos R9X lehetett, amit már tavaly is bevetettek Afganisztánban.
És informatikusokból is komoly hiány van.
A Blue Frontier terméke sokkal zöldebb módon működik.
Több olyan, szélesebb követői bázissal rendelkező Facebook-oldal van, amelyeknek látszólag semmi közük egymáshoz, de valójában egyszerre fújják a kormánypropagandát és a putyinista (ál)híreket.
Harvardi kutatók facebookos adatokat felhasználva vontak le egy nagy tanulságot: aki jól él, annak nagy valószínűséggel az ismerőse is jól fog.
A James Webb nem csak az emberiség eddigi legfejlettebb űrtávcsöve, úgy tűnik, egy egyelőre kimeríthetetlen ihletforrás is.