Erős mínuszban nyitott a tőzsde New Yorkban
Veszteséggel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon. New Yorkban a kereskedés kezdetén a DJIA 30 index 0,90 százalék, az S&P 500 index 1,04 százalék, a Nasdaq Composite pedig 1,19 százalék veszteséget mutatott.