Kizuhantak a szerb pólósok a vébéről

Az olimpiai és Európa-bajnok szerb válogatott 12-9-re kikapott a spanyol csapattól a kvangdzsui világbajnokság olimpiai kvalifikációs férfi vízilabda tornájának keddi negyeddöntőjében.

HVG Extra Business Business magazin

Kemény Dénes: „Mindenki egyformán fontos a győzelemhez”

Az üzleti vállalkozásokhoz hasonlóan a sportkluboknak is számos versenytársat kell legyőzniük a sikerhez. Egyik sem lehetséges jó vezető nélkül. Kemény Dénes 16 éven keresztül irányította a magyar vízilabda-válogatottat, amellyel három olimpiai aranyat és megannyi más világversenyt nyert. Interjú.

hvg.hu Sport

Döntős a magyar pólócsapat: Magyarország - Görögország 7:5

A 200 pillangó döntőjében Hosszú Katinka 3., míg Szilágyi Liliána 7. lett. A Hosszúval megerősített gyorsváltónk hatodik lett. Bernek Péter 200 háton úszhat döntőt. A férfi vízilabda-válogatott kemény csatában 7-5-re győzte le Görögországot, a döntőben Szerbia vagy Horvátország ellen fog játszani Märcz Tamás csapata.

Férfi pólósaink a döntőért játszanak – íme a vizes vb mai programja

A délelőtti előfutamokban öt úszószámban szurkolhatunk magyaroknak. Az már tegnap kiderült, hogy biztosan lesz magyar résztvevő a szerdai döntőkben: Hosszú Katinka és Szilágyi Liliána egyaránt 200 pillangón indul majd. A férfi vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik este.