MTI / hvg.hu Tech

Megdőlt a jégbenállás világcsúcsa

Siker koronázta Josef Köberl jeges világcsúcskísérletét: az osztrák sportember több mint 2 órát töltött egy jéggel teli kabinban.

Úszó világkupa: Hosszú és Verrasztó szállította az érmeket

Akárcsak pénteken, Hosszú Katinka a szombati zárónapon is egy arany- és bronzérmet nyert egyéniben az úszók világkupa-sorozatának budapesti állomásán. A 29 éves, háromszoros olimpiai bajnok versenyző a magyar küldöttség legjobbjaként négy arany- és két bronzéremmel zárt.

Horn Andrea Sport

Majdnem kihagyta a vébét, most megverte az olimpiai bajnokot – ki az a Milák Kristóf?

Hátúszónak indult, de edzője született pillangósnak gondolja Milák Kristófot, aki vasárnap délután éremesélyesként indul 100 méteren, pedig majdnem kihagyta a budapesti vb-t. Mellette olyanok lesznek a medencében, mint a kétszeres olimpiai bajnok Caeleb Dressel, a szám riói győztese, Joseph Schooling, vagy Cseh László, a szám nagy öregje, olimpiai ezüstérmese. Az edzője szerint azonban Kristófot mindez nem fogja megijeszteni, szívét-lelkét beleteszi majd az úszásba.