Fotó: megházasodott a németek világbajnok focistája

Bastian Schweinsteiger, a német labdarúgó-válogatott csapatkapitánya Ana Ivanovicot, a szerbek korábbi világelső teniszezőjét vette el feleségül kedden.

  • MTI MTI
Fotó: megházasodott a németek világbajnok focistája

A korábbi Bayern-futballista, jelenleg a Manchester Unitedet erősítő 31 éves középpályás, illetve a 2008-as Roland Garros győztese - aki három évvel fiatalabb nála - két éve alkot egy párt.

A vendéglistát szigorúan titokban tartották, ugyanakkor sajtóértesülések szerint a meghívottak között ott volt Joachim Löw, a német válogatott szövetségi kapitánya, a csatár Thomas Müller, valamint Uli Höness, a Bayern elnöke is, míg az ara oldalát a teniszsztárok közül Angelique Kerber és Andy Murray képviselte.

MTI/EPA/Andrea Merola
MTI/EPA/Andrea Merola

Schweinsteigernek csapata, a Manchester United is gratulált.

François Ozon a HVG-nek: A szexi nagymamámnak is köze van a filmemhez

François Ozon a HVG-nek: A szexi nagymamámnak is köze van a filmemhez

Egy kiadós gombamérgezéssel indul François Ozon új filmje, a Ha megérkezik az ősz. A termékeny francia filmrendezővel az öregkori ráncok szépségéről, az Elemi ösztön nem múló vonzerejéről, egy szexi nagymamáról, egy pusztító családi vacsoráról és Nicole Kidman plasztikai beavatkozásairól is beszélgettünk.