Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Egy olasz családi ház teraszán bukkant fel egy vaddisznócsalád, amiről videó is készült.
Különleges látogatók érkeztek egy családi házhoz a Comói-tó partján fekvő Lezzenóban. A kis olasz településen egy erdő közelében fekvő ház erkélyére feljutott nyolc vaddisznó, egy anya a hét malacával.
Nem sokat időztek az állatok a háznál, egy videó megörökítette azt is, hogy miután a vaddisznók körbeszaglászták az erkélyt, sorban levonultak onnan, vissza a zöldbe.
Nem tudni, hogy a vaddisznókkal mindeközben bárki összetalálkozott volna. (Ha az alábbi beágyazott videó nem jelenik meg, ide kattintva megtalálják a jelenetet.)
Időnként Magyarországon is egészen meglepő helyen bukkannak fel vaddisznók: idén bóklászott már belőlük egy példány a Margitszigeten, találtak vaddisznót Budakeszin egy úszómedencében, és a II. kerületi Panoráma Sportközpontban is.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.