Megrongálta a vihar a Ganxsta Zolee és a Kartel zenekar egyik turnéautóját szombaton este. A harmincadik születésnapját országos turnéval ünneplő gengszterrap-együttes utolsó előtti fellépését tartotta Bősön, amikor az egyik tag, Ganxsta Steve autójára egy hatalmas fa dőlt (borítóképünkön).
Egyelőre nem tudjuk, hogy javítható-e vagy totálkáros, de az biztos, hogy nagy bajba került
– írták az együttes Facebook-oldalán, a rajongóiktól kérve segítséget akár pénzadomány, akár autójavítás formájában.
A Kartel azzal buzdítja adományozásra támogatóit:
Mutassuk meg, hogy a Kartel-család összetart!