Majka a Facebookon közzétett egy posztot, amiben arról írt, hogy szerdán este alkoholt fogyasztott mielőtt autóba ült.
„Egy címeres ökör vagyok. Az idei nehéz és pörgős év végén, egy koccintás után tegnap este későn indultam haza kocsival. Nem éreztem magam becsípve se” – írta Majka, aki néhány száz méter után igazoltattak is a rendőrök.
Hozzátette, mérhetetlenül sajnálja a történteket, nincsen rá mentsége, és vállalja a következményeket.