Cooky kormánypárti műsorban érvelt: „A magyarok, hála istennek, mennek általában évente kétszer-háromszor repülővel valahova”

A kormány ünnepségein az első sorokban helyet foglaló híresség szerint Magyarországon nagy a biztonság, és még iskolák is vannak. Sőt: „a Balaton nyáron fullon van, ünnepekkor a szállások is fullon vannak”.

  • HVG

Cooky, az édesapja oldaláról magyar származású rádiós a Mandiner Kollázs című műsorában többek között arról beszélt, jól érzi magát Magyarországon, és esze ágában sincs elköltözni innen, noha sokan megkérdezik tőle, miért nem költözik vissza Franciaországba.

„Tudom, hogy az emberek mindig többet akarnak, jobbat akarnak. Én pilóta is vagyok, és látom a forgalmat a Liszt Ferenc Repülőtéren: a magyarok, hála istennek, mennek általában évente kétszer-háromszor repülővel valahova. Egy hétvége Rómában, egy hétvége Amszterdamban; működik! A Balaton nyáron fullon van, ünnepekkor a szállások is fullon vannak. Budapest gyönyörű város, a Balaton gyönyörű helyszín, imádom a pusztát is!” – idézi Cookyt a 24.hu.

https://hvg.hu/elet/20260219_schobert-norbert-nemzeti-peticio-ukrajna-haboru-propaganda-celeb

A rádiós azt is kifejtette, hogy azért is marad Magyarországon, mert szerinte itt nagy biztonság, ellenben mondjuk Németországgal vagy az Egyesült Királysággal. „Biztonság van. Nem félek, amikor a párom elmegy vacsorázni valahova a barátnőivel. Ha Frankfurtban, Münchenben vagy Londonban, nem biztos, hogy engedném őt éjfél után hazajönni. Szerintem nem csak én látom így” – jegyezte meg, és hozzátette, tanulni is lehet, hiszen vannak iskolák.

Szóval ez az ország mindent meg tud adni ahhoz, sikeres legyen. Az emberek mindig azt gondolják, hogy máshol sokkal jobb. Biztos?

Megosztotta azt is, hogy azt látja, sokan vannak, akik külföldről visszaköltöznek. „Higgyetek nekem, hogy külföldön nem biztos, hogy jobb mint Magyarországon! Ezt el kell fogadni. […] Higgyetek nekem, hogy nem rossz Magyarország!” – győzködte a hallgatókat, illetve nézőket.

Cooky egyike azon a hírességeknek, akik már többször is vállalták kormánypártiságukat, 2025. október 23-án Orbán Viktor mögött foglalt helyet a Kossuth téri ünnepségen, ahogyan tette azt néhány nappal ezelőtt, március 15-én is.

https://hvg.hu/itthon/20250214_Nem-lesz-orokre-Fidesz-ketharmad-ebben-az-orszagban-Szabo-Marton-Csoki-Jolvanezigy-Fulke-Extra

Hozzászólások