Másodjára gyilkolhatott a budafoki gyilkosság gyanúsítottja
A férfi 2006-ban gyilkolt először, akkor 12 éves börtönbüntetést kapott, 2018-ban szabadult.
A férfi 2006-ban gyilkolt először, akkor 12 éves börtönbüntetést kapott, 2018-ban szabadult.
A szatyorban több tízezer forint volt.
A rendőrség egy speciális, a királyi családot is védő alakulatánál korábban dolgozó munkatársa tálalt ki a bulvárlapnak.
A vasúttársaság szerint jelentős fennakadásokat okoztak a kábellopások.
A balesetet okozó férfit vizsgálat alá vonták a hatóságok, szándékos emberölést gyanítanak.
Kedden délután a Pázmány Péter Katolikus Egyetem is bejelentette, vizsgálatot indít a Schadl–Völner-ügy nyomozati anyaga miatt.
Az igazságügyi miniszter csupán pár mondatban volt hajlandó válaszolni egy újságírói kérdésre.
A rendőrségnek két nap alatt sikerült elfognia a XVI. kerületben késelő férfit.
Az autó egyik kereke átment az elütött rendőr bokáján.
Az egyetem mindössze egy nap alatt lezavarta a vizsgálatot.
Nem tudott spanyolul az a férfi, aki egy spanyol személyivel szeretett volna bankszámlát nyitni Magyarországon.
A férfi a képeket továbbadta.
A Szegedi Tudományegyetem is vizsgálatot indít, miután a Völner-ügy nyomozati irataiból kiderült, hogy az egyik tanár törvénytelen módon segített a volt államtitkár egyik rokonának a sikeres vizsgázásban.
Magát is hasonlóképpen oltotta be az emlékeztető adaggal.
Anders Behring Breivik norvég tömeggyilkos tíz év börtön után azt állítja, hogy már nem jelent veszélyt a társadalomra, és kérvényezi feltételes szabadlábra-helyezését.
A Pécsi Tudományegyetem jogi karán a 444 cikke szerint a végrehajtói kar már letartóztatott elnöke korábban sorozatban vajazott le vizsgákat.
Az áldozatot megfojtották, majd a Dunába dobták.
Egy ukrán férfinél sörétes lőszereket, míg egy másik autósnál gázriasztófegyvert és hozzávaló lőszereket találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai.
Az interneten ismerkedtek meg, ahol a lány elárulta, hogy véget akar vetni az életének.