A külügyminisztérium tájékoztat az afgán helyzetről – élőben a hvg.hu-n
Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára szerda délelőtt sajtótájékoztatón számol be az afganisztáni fejleményekről. Az eseményt élőben közvetítjük.
Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára szerda délelőtt sajtótájékoztatón számol be az afganisztáni fejleményekről. Az eseményt élőben közvetítjük.
Lehetséges, hogy Dubajba repülnek még szerdán.
Egy évek óta Magyarországon élő afgán nő szerint már akkor tudták, hogy vissza fognak térni a tálibok, amikor az Egyesült Államok tisztiviselői egy asztalhoz ültek velük. Aggódik a Kabulban élő rokonaiért, azt mondja, alig van internet és bevásárolni is életveszélyes az afgán fővárosban.
A volt államtitkár szerint a szexuális felvilágosításra szükség van az iskolákban, de csak 14 éves kor után.
A családokért felelős tárca nélküli miniszter azt mondta, hogy az összes hozzá érkezett kérelmet jóváhagyta. Azt azonban nem tudni az RTL Híradó szerint, hogy összesen hány kérvény vár elbírálásra.
A TASZ szerint a kormány propagandacélokra használja fel a gyermekvédelem témáját.
A kihozataluk pontos részleteit biztonsági okokra hivatkozva nem közlik.
Szél Bernadett kikérte az adatokat arról, miért lehet a tiltás ellenére a levegőből szúnyogokat irtani.
Tamás Zoltán János részvétét fejezte ki a tragédiában elhunytak családjainak.
Az ismeretlen hozzászóló szerint csak a nagyon hülyék oltatnak, és hogy a virológus pénzért reklámozza a vakcinákat. Nem biztos, hogy az OMSZ alkalmazottja.
Sztojka Attila szerint Magyarország szerencsés helyzetben van, a romák integrációjával számos szakember és politikus foglalkozik.
A vasárnap hajnali tragédiában nyolcan hunytak el.
A hőség és a zivatarveszély miatt is országszerte adott ki első- és másodfokú figyelmeztetéseket vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Budapesten kampányolt Márki-Zay Péter hódmezővásárhelyi polgármester és Kálmán Olga, a Demokratikus Koalíció képviselőjelöltje. Az amúgy izgalmakban kevésbé bővelkedő fórumot fideszes kérdezők és az ellenzék soraiban is kétségeket ébresztő témák felemlegetése fűszerezte.
Horváth Tamás már nem a Vasárnap.hu főszerkesztője, de távozott Kassab Adonis is. Gyenge Dániel viszont bocsánatot kért és kapott a Neokohn vezetőségétől.
Ugyanis ebben is akadnak a szexualitást, de akár a homoszexualitást is megjelenítő részek.
A Csapó család 50 éve foglalkozik szállásadással, szerintük jócskán átalakult az utóbbi időben a szakmai környezet és nem csak a Covid miatt. A partbeépítés zavarja őket, de a nagy balatoni botrányok szerintük mind elmúlnak idővel és maradnak azok, akik szeretik a tavat. Helyszíni riport egy zimmer freiből.
Az egyesület három önkéntese a hétvégén mesefigurákkal díszítette ki egy helyi gyermekorvosi rendelő falait. Az önkormányzat kiakadt és vizsgálatot rendelt el.
A Magyar Hang úgy tudja, hogy a magyarokért egy C-17-es gépet küldtek.
Sümegen több komoly botrány is volt az elmúlt időszakban, szinte mindegyik Végh László polgármesterhez köthető.