Megbírságolta késése miatt Gajdos Tamást az ATV
A műsorvezető múlt csütörtökön késett el adásból, azt végül Rónai Egon vezette le.
A műsorvezető múlt csütörtökön késett el adásból, azt végül Rónai Egon vezette le.
Georg Spöttlének korábban sikerült már egyszer hírt hamisítania a háborúval kapcsolatban, most egy, az orosz állam által finanszírozott túrán fog parádézni.
Azt gondolja, hogy a gyermekotthonában történt bántalmazásos ügyet csak azért kötik össze a nevével, mert az újságírók nagyobb olvasottságot szeretnének.
Szebeni István már több mint egy hónapja nem dolgozik a TV2 Média Csoportnál, távozását viszont valamiért nem verték nagy dobra – írja a Media1.
A Prigozsin-féle Patriot Media csoport is lehúzhatja a rolót a Wagner-vezér "pancserpuccsa" után.
Túlélt 12 elnököt, 10 császárt és két köztársaságot, mégis megszűnt a világ legrégibb nyomtatott napilapja, a Wiener Zeitung.
Háromtusa-, illetve öttusa-bajnokságokra készült, és a kocsija is elromlott, ezért nem ért be a híradó kezdetére a műsorvezető.
A demokratikus közélet elengedhetetlen elemének tartja a parlament egyik bizottsága a napilapokat, miközben szinte már csak kormánypárti maradt belőlük. A köztéri reklámokat viszont korlátoznák.
Gajdos Tamást korábban egy hasonló eset miatt rúgták ki a csatornától, most vizsgálat indult az ügyében.
Egy kisebb szerzői jogi ügybe keveredett a Budapest Brand, miután olyan logót kezdtek el használni a 150 éves főváros ünnepségsorozatának megjelölésére, amely meglehetősen hasonlít egy másik, a budapesti turisták körében népszerű logóra.
A közelgő lengyel parlamenti választások miatt a média fölötti ellenőrzés prioritást élvez a kormányzó Jog és Igazságosság (PiS) számára.
Az őr valószínűleg félreértette a helyzetet, azt hihette, az alfahíresek a közeli Tiborcz-hotel építkezéséről forgatnak, és tévedésből eszkalált.
Bár a Titan utasai nem lettek meg, a Netflix meglátta a lehetőséget a balesetre irányuló médiafigyelemben.
Még hogy a Sussexéknek nem voltak podcast-ötleteik!
Egy nemrégiben elfogadott törvényjavaslat arra kényszerítené a nagy technológiai vállalatokat, hogy kompenzálják a kiadókat a platformjaikon megjelenő tartalmakért. Úgy tűnik, ebbe sem a Meta, sem a Google nem megy bele, már elkezdték tesztelni, hogyan tűntetik el a híreket a platformjaikról, aláírva ezzel a digitális hírüzletág halálos ítéletét.
A kormánylapokban szétfutott az Origo „infója”, de máshol egyelőre nem jelent meg helyreigazítás.
Nagyon úgy tűnik, a Spotify már megbánta, hogy leszerződött a hercegi párral.