Óránként 290 m3 levegőt tisztít meg a Sencor új készüléke
Legfeljebb 42 négyzetméteres szobákba és irodákba ajánlja új légtisztítóját a Sencor. A készülék nemcsak szűr, hanem közben mutatja is, milyen minőségű a levegő a helyiségben.
Legfeljebb 42 négyzetméteres szobákba és irodákba ajánlja új légtisztítóját a Sencor. A készülék nemcsak szűr, hanem közben mutatja is, milyen minőségű a levegő a helyiségben.
A Lapsus$ csoport egy pillanatig sem titkolta, hogy a megszerzett információk milyen érzékenyek, és egyből közzétették azokat az interneten.
Felbukkant a múltból egy jól ismert ikon, mondhatni egy ikonikus jel, és egyelőre nem tudni, hogy akarattal, vagy csak egy hiba következtében vált láthatóvá.
A felvétel az orosz állami médiától származik, és az látható rajta, hogy az orosz modul lekapcsolódik a Föld körül keringő kutatóállomásról. Mit akarnak jelezni ezzel?
A Cogent Communications a globális internetforgalom mintegy 25 százalékáért felelős. Az orosz-ukrán háború miatt vonulnak ki Vlagyimir Putyin országából.
A YouTube-nál is érzik az online „rádióadásként” egyre népszerűbb podcastekben rejlő lehetőséget. A vállalat népszerű egyéni műsorkészítőket is szeretne meggyőzni arról, hogy a videómegosztón is közzétegyék tartalmaikat.
Az ukrajnai orosz invázió egy további következményére is figyelmeztetnek a szakemberek: még súlyosabb lehet a világ számos iparágát sújtó globális chiphiány.
„Figyelem, ez próba!” Hogy a szomszédos Ukrajnában zajló háború idején ne keltsenek pánikot a lakosság körében, ezért csak csökkentett üzemű, úgynevezett „morgató” próbát hajtanak végre hétfőn délelőtt 11 órától a lakossági riasztórendszeren (MoLaRi), melyeket a köznyelv gyakran csak légvédelmi szirénákként emelget.
A vasárnapra eső energiatakarékossági világnap alkalmából az LG szakértői összegyűjtötték azokat a máig népszerű tévhiteket, amelyek sok esetben akadályozhatják azt, hogy környezettudatosabban használjuk háztartási készülékeinket.
Az Anonymous nevű hackerkollektívához köthető Network Battalion 65 (NB65) hozzáférést szerzett az orosz kémműholdakhoz – ezt állítja a csoport. A Roszkozmosz pedig azt, hogy nem történt semmi.
Elon Musk szerint a Starlink által biztosított rendszer az egyetlen olyan kommunikációs lehetőség most Ukrajnában, amit nem ellenőriz Oroszország. De ez könnyen megváltozhat.
A kialakult „geopolitikai fejlemények” miatt nem szállít készülékeket a Samsung Oroszországba.