Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A Gazprom orosz gázipari cég jövőre 51 milliárd dollár bevételt vár a gázexportból az idei 42,5 milliárd dollár után – közölte a cég vezérigazgató-helyettese kedden.
Alekszander Medvegyev azt mondta, hogy a cég idén 142 milliárd köbméter földgázt exportál, ami 10,5 százalékos csökkenés tavalyhoz képest. A jövő évi gázkivitel várhatóan 160,8 milliárd köbméterre nő.
A Gazprom azzal számol, hogy az európai vásárlóknak az ideihez képest 20-30 dollárral kell majd többet fizetniük jövőre a földgázért ezer köbméterenként - közölte Medvegyev. Az idei európai gázexport átlagára 280-290 dollár ezer köbméterenként.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
A GKI szerint jelenleg három kulcskérdés merül fel az egykor oly népszerű adózási forma visszavezetésénél.