Az enyhe erősödés a pozitív nemzetközi befektetői hangulatnak köszönhető, a forint árfolyama gyakorlatilag nem reagált az MNB-nek a piaci várakozásoknak megfelelő kamatvágására. Elemzők további 50 bázispontos kamatcsökkentéseket tartanak valószínűnek a következő két hónapban.
Kedd reggel nem volt nagyobb mozgás a többi fontosabb térségbeli valuta árfolyamában sem: az euró 25,8600 cseh koronát ért a hétfői 25,8340 után. Lengyelországban egy euró 4,1197 zlotyt ért, hétfőn későn este 4,1205-öt.
A forint kissé erősödött kedd reggel
Kedd reggel kissé erősödött a forint, egy euró 267,77 forintot ért a nemzetközi bankközi devizapiacon, míg hétfőn késő este 268,13 forintot.
Itt vannak a felvételi ponthatárok
Rekordmennyiségű diák jelentkezett egyetemi képzésre, este nyolc órakor kiderült kit, hova vesznek fel.
eduline.hu Felvételi 2026: itt nézheted meg az összes ponthatárt egy helyen
Letartóztatták Hankó Balázs egykori kabinetfőnökét
Az egykori kulturális és innovációs miniszter közvetlen munkatársát szerdán vette őrizetbe és hallgatta ki a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség az NKA-üggyel összefüggésben.