Az EBRD bízik az IMF-fel való megállapodásban

Az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD) elnöke bízik abban, hogy a magyar kormány heteken belül megállapodásra jut a Nemzetközi Valutaalappal.

  • MTI MTI
Az EBRD bízik az IMF-fel való megállapodásban

Thomas Mirow a Handelsblatt keddi számában kifejtette, hogy "fennáll a kockázata annak, hogy a magyar piacon tapasztalt részvényeladási hullám átterjed más kelet-európai országokra is. Ők ez ellen úgy védekezhetnek a legjobban, hogy folytatják saját reformjaikat, a gazdaság szerkezeti átalakítását célzó programjaikat".

Mirow azt is elmondta, Magyarország példája bebizonyította, mennyire fontos, hogy egy országnak megbízható költségvetési politikája legyen.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.