Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Az elmúlt évet egymilliárd forint veszteséggel záró Népszabadság Zrt. idén az utolsó negyedévben összességében akár már nyereséges is lehet - mondta a Napi gazdaság szerdai számában megjelent interjúban Mihók Attila elnök-vezérigazgató, hangsúlyozva, hogy a lap nem eladó.
A példányszám csökkenése a nyári hónapokban megállt, és lehet olyan helyzet, amikor még növekedhet is - jelentette ki az elnök-vezérigazgató. Elmondta azt is, hogy új lapterv készül, aminek eredményeképpen modernebb lesz az újság, s aminek lehet hatása az eladott példányszámra.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.