Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
A BÉT vezető indexe a december 20-i kereskedés első fél órájában 0,4 százalékkal emelkedett, a vezető részvények erősödtek.
A BUX hétfő délelőtt fél 10 után ár perccel 21 308 pontnál járt. Az OTP részvényárfolyama 0,4 százalékkal, 5271 forintig, a Molé 0,5 százalékkal, 19 600 forintig, a Magyar Telekomé 0,8 százalékkal, 524 forintig, a Richteré 0,7 százalékkal, 42 285 forintig emelkedett.
A vezető európai indexek is a zöld tartományban tartózkodtak (magyar idő szerint) hétfő délelőtt fél 10-kor. A londoni FTSE-100 0,1 százalékkal, a frankfurti DAX-30 0,5 százalékkal, a párizsi CAC-40 pedig 0,6 százalékkal járt ez idő tájt a pénteki záróérték fölött.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Összeomlott a békéscsabai vonal.
Három hete írt a belügyminiszternek Györfi Mihály, de nem jött válasz.