Bezárul a kiskapu a Wise, Revolut előtt is – drágul a vállalkozói bankolás?
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
A chartergépeket üzemeltető Travel Service cáfolja a becsődölt Aeroviva azon állítását, hogy nem tudták megszerezni a megfelelő működéshez szükséges engedélyeket - írja a szerdai Népszabadság.
Csak feleannyi utas fizetett be az Aeroviva utazási iroda charter járatokkal szervezett útjaira, mint amennyivel azok gazdaságosan működhettek volna. A forgalom az elmúlt években csökkent, a cég így több százmillió forint veszteséget halmozott fel ezen a területen – idézi fel a Népszabadság a cég az MTI-nek küldött közleményét, amelyben azt indokolják, hogy miért állították le működésüket. Az okok között azt is említik, hogy a cég partnere, a chartergépeket üzemeltető Travel Service (TS) nem tudta megszerezni a megfelelő működéshez szükséges engedélyeket. Ezt a TS vezetője cáfolta, hozzátéve: a 9200 helyből az Aeroviva csak kétezret tudott eladni.
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Számos adómentesen vagy kedvezményesen biztosítható juttatási forma közül lehet választani.
Jelentős ingatlanár- és bérletidíj-emelkedés a kkv-k körében népszerű lakásirodák és B-kategóriás irodaházak piacán is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.