Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Valószínűleg lassult - akár jelentős mértékben is - a magyarországi infláció üteme a múlt hónapban a decemberi kiugrás után, elsősorban a belépő kedvező bázishatások és az erősebb forint hatására - jósolták a jövő keddi adatismertetés előtti első prognózisaikban londoni felzárkózó piaci elemzők.
Az MTI előzetes felmérésébe bevont citybeli befektetési és pénzügyi elemző házak - Bank of America-Merrill Lynch, Barclays Capital, Goldman Sachs, Moody's Analytics, 4cast, Capital Economics - feltörekvő térségi szakelemzői 4,0-4,3 százalék közötti előrejelzéseket adtak az éves szinten számolt januári inflációra; a prognózisok átlaga 4,22 százalék.
Decemberben a várakozást jóval meghaladó ütemű, 4,7 százalékos tizenkét havi inflációt mértek Magyarországon.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.