Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Erősödő indexekkel indult a kereskedés pénteken az európai tőzsdéken.
A londoni FTSE-100 1,28 százalékos, a frankfurti Xetra DAX 0,94 százalékos, a párizsi CAC-40 1,29 százalékos nyereséget mutatott a kereskedés kezdetén. Csütörtökön az FTSE-100 index 98,61 ponttal, 1,71 százalékkal 5674,38 pontra, a Xetra DAX index 128,75 ponttal, 1,77 százalékkal 7149,44 pontra, a CAC-40 index 83,58 ponttal, 2,16 százalékkal 3787,79 pontra esett.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Egybehangzóan ítéli meg a nyugati sajtó az alaszkai csúcstalálkozótt.
A polgármester és a képviselőtestület lehetőségei már korlátozottak.