Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Görögországban nőtt a vállalati és a lakossági betétállomány decemberben, sok hónapos csökkenés után először - közölte a görög központi bank hétfőn. A betétállomány 0,8 százalékkal 174,23 milliárd euróra emelkedett a novemberi 172,89 milliárd euróról.
Tavaly a betétállomány 16,8 százalékkal, 35,37 milliárd euróval zsugorodott, míg az előző évben 12,2 százalékkal, 29,1 milliárd euróval csökkent.
A betétállomány csökkenése részben azzal függ össze, hogy a görög kormány megszorításokat vezetett be, mert csökkenteni akarják a GDP-arányos államháztartási hiányt. Az euróövezeti tagország pénzügyi összeomlását az Európai Unió (EU), a Nemzetközi Valutaalap (IMF) és az Európai Központi Bank (EKB) akadályozta meg egy 110 milliárd eurós hitelkeret megnyitásával két éve tavasszal.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.
Egy kutatás szerint szoros összefüggés van az emberek egészsége és székletürítési szokásaik között. A túl gyakori vagy túl ritka székletürítés mögött különféle problémák állhatnak.