Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Franciaországban 2010 novembere óta a legmagasabb szintre nőtt a fogyasztói bizalmi index májusban - közölte az Insee francia statisztikai hivatal pénteken. A májusi mutató 90 pontra emelkedett az áprilisi 89 pontról.
A Dow Jones által megkérdezett szakértők arra számítottak, hogy a fogyasztói bizalmi index 88 pontra romlik májusra.
Az Insee közlése szerint a megkérdezettek közül kevesebben aggódnak a munkanélküliség alakulása miatt, nőttek ugyanakkor az inflációs félelmek.
A megkérdezettek némileg derűlátóbbak pénzügyi kilátásuk és megtakarítási lehetőségeik alakulásával kapcsolatban, és javult az életszínvonal-kilátást jelző alindex.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?