Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
A kormányt bírálja az MSZP, amiért a futball-Európa-bajnokság kezdetére nem készült el a Szerencsejáték Zrt. online fogadóirodája.
"A magát eddig legalább a futballpályán eredményesen pozicionáló Orbán Viktor már a fociüzletben helyzetbe hozható Szerencsejáték Zrt.-ben sem lát fantáziát" - írta közleményében Varga László országgyűlési képviselő.
A politikus felidézte, hogy az online fogadóiroda megnyitását a pénteken kezdődő lengyel-ukrán rendezésű tornára ígérte a Szerencsejáték Zrt., ám a fejlesztés elhúzódására hivatkozva az mégsem indult el időben. A szocialista politikus szerint a bukása felé a legjobb úton haladó Orbán Viktor előbb-utóbb a magyar futballközönséget is cserbenhagyja.
A Szerencsejáték Zrt. korábbi közlése szerint a beszállító késedelmes szolgáltatása miatt nem indulhat el a sportfogadási oldal.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Adózási és adatszolgáltatási kötelezettségek 2025. július 16. és 2025. augusztus 31. között.
Van a kártyás fizetés elfogadásánál kevésbé költséges megoldás is már a piacon: a qvik rendszer használatával a költségek 30–40 százalékkal mérsékelhetők.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.