Szerverhiba miatt nem frissül a BÉT

Négy óra környéke óta nem frissülnek folyamatosan az adatok a Budapesti Értéktőzsdén - írja a portfolio.hu. A lap szerint az intézmény egyik szerverében van a hiba.

  • hvg.hu
Szerverhiba miatt nem frissül a BÉT
Azt még nem tudni, mikor áll helyre a rendszer. A portfolio.hu szerint a BÉT-es adatok délután négy óra óta nem frissültek.
Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.

Óbuda sokáig ellenezte a lakóparkok építését, ám most hirtelen 50 méteres épületek és több ezer új lakás épülhet a kerületben

Budapest III. kerületének vezetése a korábbi években arra törekedett, hogy ne épüljenek új lakóparkok a városrészben, sok helyen ugyanis már nehezen bírja a terhelést a helyi infrastruktúra. Az elmúlt hónapokban viszont megváltozott ez az álláspont, és – ha megszavazzák a szükséges előterjesztéseket – több építkezés, valamint NER-közeli vállalakozó is zöld jelzést kaphat az önkormányzattól.