294,30 forinton jegyezték a forintot délelőtt

A forint valamelyest erősödött délelőtt a reggeli értékéhez képest.

  • MTI MTI
294,30 forinton jegyezték a forintot délelőtt

Az eurót kedden délelőtt 294,30 forinton jegyezték a reggeli 294,65, és az előző esti 293,43 forinttal szemben. A dollár 225,00 forint volt a reggeli 225,54 forint és az hétfő esti 222,46 forinttal szemben. A svájci frankot 242,00 forinton adták a reggeli 242,69 és a hétfő esti 239,25 forint után. A japán jen kedd délelőtt 2,4475 forinton állt a reggeli 2,4514 és a hétfő esti 2,3732 forint ellenében.

Devizakereskedők szerint a forint a régióval egy szinten gyengült hétfő délutánhoz képest az olaszországi választások miatt, kedd reggelhez viszonyítva azonban valamelyest erősödött délelőtt a magyar fizetőeszköz. A forint árfolyamára a nap folyamán a kamatdöntő ülés hathat, ahol a monetáris tanács várhatóan ismét kamatot vág, illetve befolyásolja az árfolyamot az MNB új elnökével kapcsolatos találgatás.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.