Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Februárban 1,5 milliárd euróval, 35,897 milliárd euróra nőttek a Magyar Nemzeti Bank (MNB) devizatartalékai.
Februárban 1,5 milliárd euróval, 35,897 milliárd euróra nőttek a Magyar Nemzeti Bank (MNB) devizatartalékai, annak ellenére hogy az ország 3,25 milliárd dollár (2,5 milliárd euró) dollárkötvényt bocsátott ki és februárról januárra előrehozta az IMF-hitel 607 millió eurónyi esedékes törlesztését.
A jegybank honlapján csütörtökön közölt legfrissebb adatokból kiderül, hogy a nemzetközi tartalékok 2,016 milliárd euróval nőttek az év első két hónapjában.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Megalapozott gyanú szerint egy vállalkozó 2011 és 2024 között több mint 2 milliárd forintot fizetett ki kormánypárti és ellenzéki képviselőknek.
Újabb pozíció a kabinetfőnök-helyettesi poszt mellé.