Nem változott a forint árfolyama

Nem változott számottevően a forint jegyzése a bankközi devizapiacon a fontosabb valutákhoz képest csütörtök délelőtt, az eurót 296,30 forinton jegyezték 10.30 órakor a kora reggeli 296,22 forint után.

  • MTI MTI
Nem változott a forint árfolyama

A svájci frank 239,37 forintról 239,58 forintra, a dollár 224,24 forintról 224,47 forintra kúszott fel. A japán jen árfolyama 2,2463 forint volt a kora reggeli 2,2430 forinttal szemben. Devizakereskedők szerint az államkötvény-aukciónak nem lesz számottevő hatása az árfolyamra. A devizahitelesek mentőcsomagja ügyében szerdán napvilágot látott információknak - miszerint a költségek megoszlanak majd a bankok, a kormányzat, és az adósok között - volt némi pozitív hatása a forint árfolyamára. A bizonytalanság azonban továbbra is jelen van a piacon, ezért a forint várhatóan nem tud jelentős mértékben erősödni.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.