Nem félünk eléggé
Az elmúlt években drámaian nőtt a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. A hazai cégek – különösen a kis- és középvállalkozások – kockázatérzékelése és felkészültsége azonban érdemben elmarad a helyzet által indokolt mértéktől.
A Mickey Mouse magazin görög kiadása a legutóbbi áldozata az ország válságának. A kiadó bejelentette, hogy a felfüggeszti a lap kiadását 47 év után. Mindezt a lap kiadója a Facebookon jelentette be.
A Mickey Mouse magazin görög kiadása a legutóbbi áldozata az ország válságának – írja a napi.hu a CNBC értesüléseire hivatkozva. A kiadó bejelentette, hogy a felfüggeszti a lap kiadását 47 év után. Mindezt a lap kiadója a Facebookon jelentette be. Christos Terzopoulosz a felfüggesztés okaként a görögországi nehéz gazdasági válságot jelölte meg.
A magazint először Nea Aktina adta ki, az első szám 1966 júliusában jelent meg. Terzopoulosz szerint a lap beszüntetése nem egy "könnyű és hirtelen döntés" eredménye volt. A kiadó egy egy halvány reményt ugyanakkor megcsillantott arra, hogy a Mickey Mouse kiadványt újraéleszti a kiadó, ha a gazdasági körülmények újra "kedvezővé" válnak.
Az elmúlt években drámaian nőtt a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. A hazai cégek – különösen a kis- és középvállalkozások – kockázatérzékelése és felkészültsége azonban érdemben elmarad a helyzet által indokolt mértéktől.
A vállalkozások számára egyre vonzóbb lehetőség saját célra villamos energiát termelni, különösen a napenergia hasznosítása révén.
A forint jelentős árfolyamingadozása érdemben megnehezíti az olyan beruházások finanszírozását, amelyek importhányadot tartalmaznak.
Azokat, akik csak a Stranger Thingsből ismerik, összezavarná, hogy miket művelt a karrierje kezdetén Paul Reiser. Korábbi rajongóit például azzal lepte meg, hogy feltűnt az Aliens gonoszaként. A veterán komikussal pályafutása cikkcakkjairól, Jerry Seinfeldről, Lisa Kudrow-ról és Eddie Murphyről is beszélgettünk. És arról is, miért tartotta hülyeségnek a Jóbarátokat.
A Tisza Párt elnöke legújabb bejegyzésében kifejezetten a fideszeseket szólította meg.
Ez az a fegyver, amely alkalmas lehet Irán nukleáris létesítményeinek megtámadására.