Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Az orosz jegybank ismét eltolta a rubel árfolyamsávjának határértékeit pénteken, hogy megállítsa a fizetőeszköz további gyengülését.
A jegybank pénteken közölte, hogy ezúttal ismét 5 kopejkával emelte a határértékeket, 32,60 illetve 39,60 rubelre a dollárból és euróból álló devizakosárhoz képest.
A jegybank automatikusan 5 kopejkával feljebb tolja az árfolyamsáv határértékeit, amint 400 millió dollárnál többet költ devizaeladásra a rubel védelmében.
Június végén változtattak hosszú idő után először az árfolyamsávon, 31,65-38,65 rubelről indulva, az elmúlt egy hétben most másodszor, novemberben eddig ötödször került sor sávszélesítésre.
Péntek reggel a dollár-euró devizakosár 38,13 rubelt ért, míg egy hete 37,83 rubelt.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Mozikban a film, amely valóra váltotta Scarlett Johansson álmát. Neki már biztos jó, de jól jár-e mindenki más, aki nem Scarlett Johansson?
Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.
Dietetikus segítségével vesszük sorra, hogyan segíthet a tojás izmaink gyarapításában, és érdemes-e nyersen fogyasztani.
A Pfizer vezérével folytatott titkos üzenetváltásai miatt.
A vitát a Szociáldemokrata frakció kezdeményezésére szerdán délután tartják.