Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Nem változott érdemben a forint árfolyama péntek reggelre az előző délutánhoz képest a bankközi piacon.
Az eurót nem sokkal reggel hét óra után 297,71 forinton jegyezték a csütörtök délutáni 298,00 forint után. A dollár 218,14 forinton állt, előző délután 218,36 forinton. A svájci frank 242,38 forint volt, csütörtök délután 242,34 forint. A japán jen 2,0830 forinton állt az előző délutáni 2,0813 forint után. Az euró, miután csütörtök délben átlépte az 1,37 dolláros szintet, tovább gyengült, pénteken kora reggel 1,3652 dolláron forgott.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.