Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Nyolc új atomreaktort építhet Iránban Oroszország – értesült az orosz állami RIA hírügynökség névtelenséget kérő forrásoktól. A RIA forrásai szerint a reaktorépítésről idén írhatna alá szerződést Oroszország és Irán.
Moszkva és Teherán már korábban is kötött nukleáris ügyekben megállapodásokat, orosz közreműködéssel épült Irán egyetlen működő atomreaktora Busherben.
Busherrel kapcsolatban még ma is együttműködnek az oroszok és az irániak. A busheri erőműben elhasznált fűtőelemeket Oroszországba szállítják.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?