Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Alig változott a forint árfolyama péntek estéről hétfő reggelre a főbb nemzetközi devizákkal szemben a bankközi devizapiacon.
Az eurót péntek este 315,66 forinton jegyzeték, hétfő reggel hétkor 315,62 forinton.
A dollár árfolyama 258,02 forintról 257,75 forintra, a svájci franké 262,43 forintról 262,25 forintra, a japán jené 2,1577 forintról 2,1561 forintra változott.
Az eurót hétfő reggel 1,2245 dolláron jegyezték, az euró hétfőn 0,17 százalékot erősödött a dollárral szemben.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Két mondattal intézte el a miniszterelnök azt, hogy a Fidesz felszólította őt, maradjon ki Magyarország az uniós migrációs paktumból.
Ez a HVG heti gazdasági összefoglalója.