Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Az Erste Bank arról tájékoztatta ügyfeleit, hogy pár hét múlva nagyjából két és fél napon át elérhetetlen lesz a netbank és részben a telebank szolgáltatása.
Karbantartást végeznek az Erste elektronikus rendszerein, emiatt július 17-én, pénteken 19 órától július 20-án, hétfőn reggel 8 óráig nem lesz elérhető a netbank, a telebank és az sms-szolgáltatások pedig korlátozottan lesznek elérhetők.
Továbbá július 18-án szombaton zárva tart majd az a néhány Erste-fiók, amelyik amúgy aznap nyitva lenne.
A bankautomatákból a fenti időszakban is működik a pénzfelvétel, és a kártyás vásárlás is üzemel majd, és kártyaletiltást is lehet kérni telefonon.
Azt javasolja a bank az ügyfeleinek, hogy a pénzügyi tranzakciókat időzítsék a korlátozás előtti vagy utáni napok valamelyikére.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
Továbbra is egyértelmű, hogy a kárpátaljai Palágykomorócon elkövetett templomgyújtogatás hamis zászlós akció volt, s az is világos, hogy a magyar kormány reakciója ártott a kárpátaljai magyar közösségnek – mondta a HVG-nek Rácz András történész, Oroszország-szakértő.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.
Az Igazgyöngy Alapítvány alapítója kudarcnak éli meg, hogy nem sikerült rendszerszintű változást létrehoznia.