#Erste Bank


„Azért hajtok, hogy hatalmam legyen a saját életem fölött”

Néhány éve még sokan vakmerőségnek tartották, hogy valaki otthagyjon egy stabil, jól fizető állást a saját álmaiért. Ma ez már korántsem számít ritkaságnak: az egyre erősebb szabadságigény sokakat arra késztet, hogy újragondolják, mit jelent számukra a munka. Egyre többen vannak, akik nem pusztán másik állást, hanem egy teljesen más, kötetlenebb működési módot keresnek.
















Nagy Márton leginkább a wellness-meetingről tereli el a figyelmet a legújabb bankellenes kirohanásával

Szakmai szempontból nincs sok értelme annak, hogy Nagy Márton ismét kirohant a túl sok és szerinte túl drága hazai nagybank ellen. A külföldi pénzintézetek ugyanis nem a Fertő tó partjáról kínos szituációban elhúzó miniszter dörgedelmei alapján döntik el, hogy meddig érdemes a magyar piacon maradniuk. A HVG megkeresésére reagáltak a nemzetgazdasági miniszter listájából kimaradó bankok is.