Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Nem a munkabeszüntetés az egyetlen lehetőség. A brüsszeli taxisok úgy gondolták, hogy az utasok javára is lehet tiltakozni.
Féláron szállítják az utasokat vasárnap a brüsszeli taxisok, így tiltakozva a fuvart kínáló és a fuvart kereső magánszemélyeket okostelefonos alkalmazással összehozó Uber által támasztott konkurencia ellen. Médiaértesülések szerint a vasárnapi akció egy szerdára, a belga fővárosban az uniós intézmények negyedébe meghirdetett nagyobb demonstráció felvezetője. A szervezők a megmozdulásra más uniós tagországokból is várnak taxisokat.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Az eszközökre, ingatlanokra és a működéssel összefüggő károkra is kiterjedhet a céges biztosítás, de jól kell szerződni.
Számos ponton változik az adózás rendje 2025-ben. Bemutatjuk a cégvezetők figyelmére is érdemes, jelentősebb változásokat.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Érkezik a magyar fesztiválkultúra történetét feldolgozó dokumentumfilm. Arról, hogy miért és hogyan rendeződik át manapság a hazai fesztiválpiac és hogy szeretnek-e egyáltalán a fiatalok fesztiválozni és sörözni, a rendezővel, Csizmadia Attilával beszélgettünk.
15–9-re nyertek a mieink.