Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Az Országos Atomenergia Hivatal (OAH) kiadta a Paks II. projekt telephelyengedélyét csütörtökön – közölte Aszódi Attila, a paksi atomerőmű teljesítményének fenntartásáért felelős kormánybiztos.
A paksi telephely alkalmas arra, hogy ott az új blokkokat felépítsék, adott minden olyan paraméter, amelynek alapján a blokkok műszaki terveit el lehet készíteni – közölte Aszódi Attila. A kormánybiztos rendkívül fontos mérföldkőnek nevezte az engedély kiadását.
A kormánybiztos felidézte, hogy március elején az Európai Bizottság jóváhagyta a projektet, megkapták a teljes szabad jelzést Brüsszelből. Most egy hazai zöld jelzés is megérkezett – fogalmazott.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
A megosztottságra épít a JobbRandi és a BalRandi, amelyet ugyanaz a cég üzemeltet, a háttérben pedig egy visszás társkeresőiről ismerős név sejlik fel.
A politikus összesen nyolc évig töltötte be az államfői posztot.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.