Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A város polgármestere elismerte, hogy a koncepció nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A kerékpárosoknak pedig túl extrém.
Egyetlen látogatója sem volt tavaly Hatvanban az Európai Unió pénzéből épült kerékpáros kalandparknak, sőt 2017-ben is mindössze négyen használták – adta hírül az RTL Klub Híradója.
Az egymilliárd 139 millió forintból épült kalandparknak a nyitása óta összesen 41 látogatója volt. A fenntartó cég vezetője szerint ennek az is az oka, hogy a park túl extrémre sikerült. A helyszín használata egyébként ingyenes, de regisztráció szükséges hozzá.
Hatvan polgármestere elismerte, hogy a koncepció nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de azt is hozzátette, hogy a terv még az előző választási ciklusban született. A város egyébként 2021 nyaráig vállalt fenntartási kötelezettséget, addig komolyabb átalakításokat nem végezhetnek a kalandparkban.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral. A fejlesztők most is abban reménykedtek, hogy az állam kisegíti őket, Peking azonban csalódást keltett. A kínaiak igazi problémáját azonban semmilyen tőkeinjekció nem tudná megoldani.
„Mindent megtettetek, hogy ártsatok a fiataloknak. Hoffmann Rózsától Balog Zoltánon át odáig, hogy bekúrtátok inkább az egész oktatást a rendőrség alá, mert más tervetek nem is volt, mint hogy kuss legyen.”