Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A védett állatok szállítására nem volt engedélye a sofőrnek.
Több mint négyezer kecskerákot (Astacus leptodactylus) találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei egy román teherautó rakterében az M5-ös autópályán.
Az előzetes szakértői vélemény alapján az állatok védettek, szállításukhoz engedély kell, természetvédelmi értékük több mint 203 millió forint.
Mivel a sofőrnek nem volt engedélye a rákok szállítására, ezért a pénzügyőrök a védett állatokat és a járművezetőt természetkárosítás miatt feljelentéssel átadták a rendőrségnek.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.