Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Erősödéssel indította a keddet a magyar fizetőeszköz.
389,42.
Kedd reggel 9-kor ennyi forintot kértek egy euróért, ami mindenképpen előrelépés ahhoz képest, hogy hétfő délután 391-en is állt az árfolyam.
Igazán nagy kilengésre most nem is igazán lehet számítani, izgalmakat az okozhat, hogy közzéteszik az előzetes államháztartási adatokat, de csütörtökön lesz magyar inflációs adat is. Ami pedig a külföldi eseményeket illeti, az amerikai inflációs adat és az uniós jegybank csütörtöki kamatdöntése okozhat turbulenciát a forintnál.
Az év eleji kezdéshez képest amúgy
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
1944 őszére a japán legfelsőbb vezetésben is mindenki tudta, hogy a háború erősen vesztésre áll. A hadi helyzeten egy első látásra példátlannak tűnő új taktikával igyekeztek fordítani: fiatal, gyakran az iskolapadból éppen csak kiesett, brutális módszerekkel kiképzett pilóták ezreit küldték a biztos halálba. A japán kapituláció és az utolsó öngyilkos küldetés nyolcvanadik évfordulóján a kamikaze hadviselés történetét idézzük fel.