Három hónapig nem tudott aludni egy szekszárdi nyugdíjas, mert egy bankautomata tízezer forinttal kevesebb pénzt adott ki neki – írja a teol.hu.
„Becsapott az automata” – emlékezett vissza a történtekre Szegedi Lászlóné, akinek elmondása szerint tavaly augusztusban – ahogy mindig – a fia vett fel pénzt a bankkártyájáról, de a kért összegnél egy tízezressel kevesebbet kapott.
A történtek után azonnal felvették a kapcsolatot a bankkal, amely végül negyed évvel később, novemberben visszautalta a tízezer forintot a nő számlájára. „Azzal a tanulsággal zárult számomra az eset, hogy ha nem kérem a pénzem, sosem kapom meg” – mondta az asszony a megyei lapnak.
Nyitóképünk illusztráció.