Öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdet karácsonyra az MVM. A lakossági ügyfelekre vonatkozó kedvezmény november 29. és január 6. között fog élni, ebben az időszakban egyetlen lakossági ügyfelüknél sem kapcsolják ki az áram- vagy földgázszolgáltatást – még akkor sem, ha valakinek 60 napon túli számlatartozása van.
Ezzel a karácsonyi időszakban az aggodalmat akarják száműzni, hogy a szeretet ünnepe arról szóljon, amiről kell neki – írták.
A moratórium nem érinti azokat, akiket már korábban kikapcsoltak a szolgáltatásból, ahogy a más energiaszolgáltatóval szerződésben állókra sem vonatkozik.