Leszakított 300 méter felsővezetéket egy tehervonat a miskolci vasútvonalon

Vámosgyörk és Füzesabony között a személyvonatok nem közlekednek.

  • HVG

Hosszabb menetidőre kell számítani a miskolci vasútvonalon, mert keddre virradó éjjel egy tehervonat mozdonyának áramszedője megsérült, és egy mintegy 300 méteres szakaszon leszakította a felsővezetéket – közölte a Mávinform.

Vámosgyörk és Füzesabony között a személyvonatok nem közlekednek, helyettük az egri Agria InterRégió szerelvények állnak meg.

Vámosgyörk és Ludas között azonban ezek is csak egy vágányon járnak.

A MÁV szerint a helyreállításig a miskolci fővonalon meghosszabbodhat az InterCity és az Agria InterRégió vonatok menetideje.

Nyitóképünk illusztráció. Fotó: HVG / Túry Gergely

Hozzászólások