Belevágták a nagykalapácsot a Margit körúti betontömb oldalába

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter személyesen kezdte meg a volt Ipari Minisztérium épületének bontását csütörtökön.

  • MTI MTI
Belevágták a nagykalapácsot a Margit körúti betontömb oldalába

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter és Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkárának szimbolikus közreműködésével megkezdődött a Margit körúti volt Ipari Minisztérium bontása csütörtökön.

Varga Mihály hangsúlyozta: a kormány határozata után egy évvel kezdődik meg a munka, de közben rendezni kellett az épület és a telek tulajdonjogát, és meg kellett tervezni az az irodaház bontását. 

A bontást követően megnyílik az a szélcsatorna, amely a Duna felé kitisztítja a környéket – tette hozzá a miniszter.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.