Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Több mint 100 milliárd forinttal refinanszírozzák a legnépszerűbb bevásárlóközpontot, mérföldkőnek számít a hitelmegállapodás a magyar ingatlanpiacon.
Meglévő hiteleinek refinanszírozása és a West End City Center capex hitelkeretének biztosítása érdekében 335 millió eurós szindikált hitelmegállapodást kötött egy több bankból álló konzorciummal a Gránit Pólus. A Portfolio szerint a tranzakció azt bizonyítja, hogy a hosszú válságos évek után jó ingatlanokra szívesen kötnek megállapodást a hitelintézetek, sőt gyakran verseny is kialakul a legjobb projektek finanszírozásáért. A WestEnd City Center nyitása óta Budapest egyik legjobban teljesítő bevásárlóközpontjának számít, évente több mint 20 millióan keresik fel. A refinanszírozó konzorciumban az Erste, az Unicredit és a K&H bankok vesznek részt.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
Főszabály szerint a munkabért forintban kell fizetni. Vannak azonban kivételek, amely esetekben ettől el lehet térni.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.