Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Halálra zúzott egy az apartmanjukra zuhanó hatalmas szikla egy nőt a szigeten.
Hatalmas szikla zuhant le a domboldalról, és zúzott össze két szobát egy tengerparti szállodában a görögországi Kréta szigetén. Egy alvó szlovén nő meghalt, kisfia pedig megsérült – közölte a görög rendőrség.
Οι εικόνες είναι σοκαριστικές από το σημείο της τραγωδίας και την κατολίσθηση του "φονικού" βράχου https://t.co/D7LE78LQzv
— neakriti.gr (@neakritigr) October 30, 2022
A földcsuszamlás vasárnap, a hajnali órákban történt az Agia Fotia nevű településen épült Markos Studios nevű, családi kézben lévő tengerparti szállodában, amely egy sziklás domboldal alatt épült.
A rendőrség szerint a szikla két szobát letarolt, megölve a 47 éves nőt és megsebesítve 8 éves fiát. Az áldozat 51 éves férje egy másik szobában volt, és nem sérült meg.
Körülbelül 50 tűzoltó sietett a helyszínre és egy órányi ásás után sikerült kimenteniük a fiút. Édesanyját már holtan találták.
A család vasárnap reggel hagyta volna el a szállást.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?