A fiatalember hétfő este egy vállalati rendezvényen vett részt a Fertő-tóhoz közeli Fertőmeggyesen (Mörbisch). Este kilenc óra tájban szemtanúk elmondása szerint több társával együtt a tó egyik strandjára ment úszni, de senki nem látta őt kijönni a vízből. Társai azt gondolták, hogy már hazament. Kedden kora reggel a strand egyik alkalmazottja ruhadarabokat, egy pénztárcát és egy mobiltelefont talált az egyik padon, és értesítette a rendőrséget.
A fiatalember után kedd délután kezdtek kutatni a búvárok és a rendőrök, miután kiderült, hogy előző este nem ment haza a szüleihez. Szerda délelőtt bukkantak rá a holttestére, halálának okát egyelőre nem közölték.
Céges rendezvényen volt, tóba fulladt egy fiatalember
Egy húszéves magyar fiatalember holttestét találták meg az osztrák hatóságok szerdán a Fertő-tóban.
A közmédiát pár hónapig egy korlátozott jogkörű, ideiglenes vezető irányítja majd – de hogyan?
Wáberer György alól kihúzhatják az egyetemi vagyonkezelő széket is
Mráz Ágoston egyedül maradt a Nézőpontban
A közvélemény-kutatót tulajdonló alapítványnál tavaly több mint 400 millió forint adomány landolt.