Az olasz állampolgárságú sofőrt súlyos sérülésekkel szállították kórházba, miután Zalalövő közelében kamionjával lesodródott az útról, majd az árokba borult. A műszaki mentés miatt a főutat egy időre le kellett zárni a forgalom elől.
AZ MTI információja szerint a jármű Olaszországból Lengyelországba tartott, amikor a csúszós útszakaszon áttörte a szalagkorlátot. A kamion teljesen összetört, oldala felszakadt, több tíz tonnányi narancsszállítmánya pedig szétszóródott a baleset helyszínén
Felborult egy kamion, narancsok borítják a 86-os utat
Felborult egy narancsot szállító kamion, sofőrje súlyosan megsérült a 86-os főút Zala megyei szakaszán vasárnap - közölte a megyei rendőr-főkapitányság ügyelete.
Magyar Péter új hashtaggel figurázza ki a Fidesz önkényezését
Magyar Péter közzétette Áder János 55 millió forintos hivatalos amerikai útjának programját
Tanács Zoltán: Orbán Viktor volt a hősöm
Meddig szavazott a Fideszre? Ha Németh Balázs a Füles, akkor ő ki lenne a Micimackóból? Nem sok neki néha Magyar Péter stílusa?