Léhmann György ügyvéd szerint mindazok a devecseri, kolontári vagy somlóvásárhelyi ingatlantulajdonosok is kártérítést kérhetnek, akiknek az ingatlanát a vörösiszap szennyeződés nem érte el ugyan, de ingatlanuk forgalmi értéke a tragédia miatt töredékére csökkent.
Az értékcsökkenést szakértői véleménnyel igazolják, s eddig öt tulajdonos bízta meg a siófoki ügyvédet, három eljárás a Mal székhelye szerint illetékes Fővárosi Bíróságon már folyamatban van.
Értékcsökkenés miatt is több millióra perelik a Mal Zrt.-t
Eddig három devecseri ingatlantulajdonos perelte be a Mal Zrt.-t, azt kérve a bíróságtól, hogy az iszapömlés következményeként forgalmi érték csökkenése miatt házanként 5,1 millió forintos kártérítést ítéljenek meg nekik - mondta Léhmann György, a tulajdonosok jogi képviselője.
Elrendelték Őrsi Gergely, Láng Zsolt, Molnár Zsolt és még öt ember letartóztatását a parkfenntartási kenőpénzbotrányban
Őrsi Gergely ügyvédje: Nincs olyan bizonyíték, amely a megalapozott gyanút alátámasztaná
Beköltözött Rogán-Szendrei Cecília és Sarka Kata cégei mellé a titokzatos partnerük
Rendőrök lepték el a Kelenföldi pályaudvar környékét, egy hét alatt 29 embert fogtak el
Már a Fidesz-Mi Hazánk közös listáról kérdez az Orbán-kormánynak fontos témákat mérő közvélemény-kutató
Závecz: Hárommillióval többen támogatják a Tiszát, mint a Fideszt
Kilenc évnyi nyomozás kellett a pandúrból lett osztrák kém elítéléséhez, társai viszont hét határon túl járnak
Úgy tűnik, Deák Dániel kicsekkolt a Megafonból és Schmidt Mária intézetéből
Közösségi profiljában kormányfüggetlen politológusnak nevezi magát.